03.07.2020

Objevujte s námi Liberec - Dům U Pelikána

Další díl ze seriálu "Liberecké domy hovoří". Jaký význam má symbol pelikána na domu? A komu patří iniciály R. W. na fasádě?

01.07.2020

Liberec obdržel osvědčení o úspoře emisí

Příspěvek města pro životní prostředí a snížení "uhlíkové stopy".

Další články
30.06.2020

Naivní divadlo hledá ředitele

Statutární město Liberec vypisuje výběrové řízení na obsazení funkce ředitele - ředitelky příspěvkové organizace Naivní divadlo Liberec.

30.06.2020

My všichni Tvoříme Liberec!

Liberečané poslali své návrhy do prvního ročníku Participativního rozpočtu. To znamená, že si sami vybrali místa, objekty nebo nápady pro vylepšení prostředí, kde žijí. Teď už je na řadě výběr těch, které město zrealizuje.

30.06.2020

Dubový vrch se dočká úprav veřejného prostranství. Přijďte se vyjádřit

Kancelář architektury města Liberce srdečně zve rezidenty Dubového vrchu na setkání nad úpravou veřejných prostranství v této lokalitě ve čtvrtek 9. 7. 2020 v 16:00 na hřišti Na Hrázi.

26.06.2020

Zavražděna komunisty

Hlavně díky své neústupnosti se stala symbolem. Symbolem boje proti komunistické totalitě. 27. června 2020 je tomu 70 let od politické vraždy, od popravy Milady Horákové.

Další články
08.04.2020

Město založilo veřejnou sbírku Liberec pomáhá!

Na transparentní účet 8612722/0800 mohou přispět jakoukoliv částkou všichni, kteří chtějí pomoct Liberci v boji proti pandemii koronaviru.

29.04.2019

Hlášení závad přes aplikaci Marushka

Vyfotil, uložit, odeslat. Tak jednoduché to je. Liberecký magistrát uvedl v únoru do provozu novou aplikaci pro chytré telefony Marushka Photo. Ta napomůže k tomu, aby se Liberec stal uklizeným a přívětivým městem.

03.07.2020

Objevujte s námi Liberec - Dům U Pelikána

Další díl ze seriálu "Liberecké domy hovoří". Jaký význam má symbol pelikána na domu? A komu patří iniciály R. W. na fasádě?

Další zprávy z úřadu

NAJDI KONTAKT

FIRMY A SLUŽBY V LIBERCI

Kdo je chytrý, nečeká…

S naší „předpovědí“ čekací doby se vyhnete dlouhým frontám

Abychom vám ušetřili zbytečné čekání v dlouhých frontách, přinášíme „předpověď“ čekací doby na našem úřadě. Uvedené čekací doby vycházejí z analýzy dlouhodobých statistik a zpracované je pro vás máme pro všechny agendy, kde bývají delší čekací doby.

V níže uvedené tabulce můžete vidět u jednotlivých agend, které měsíce jsou volnější, a kdy naopak můžete očekávat dlouhé fronty. Proto je dobré u agend, kdy návštěvu můžete plánovat, vybrat si lepší měsíc. Například cestovní doklady není dobré nechávat na letní měsíce před dovolenou.

Pro detailnější pohled můžete vlevo v menu vybrat danou agendu a tam vidíte průměrné čekací doby v jednotlivých měsících a dnech v týdnu. Pokud plánujete návštěvu v nejbližších dnech, můžete zvolit ještě podrobnější pohled a pokračovat dál zvolením určitého měsíce. Tam pak již vidíte i předpověď čekací doby podle denní doby.

 

Pokud již jste na úřadě, můžete také využít naší novinku na webových stránkách a to „hlídače pořadí“. Tento nový systém vás informuje o právě odbavovaném pořadovém čísle, a  tak nemusíte trávit čas čekáním v dlouhé frontě, ale třeba v pohodlí nedaleké kavárny, kde na mobilním telefonu můžete sledovat, jak postupujete ve frontě. Systém také nabízí funkci výpočtu vaší předpokládané doby čekání. Obě dvě služby samozřejmě vyžadují, abyste si před tím „vyjeli“ lístek s pořadovým číslem.

HLÍDAČ POŘADÍ

 

 

 

 

Cookies

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.